آموزش نصب آسانسور در کرج : برای شرکت در کلاس های آموزش نصب آسانسور به صورت حضوری، به آموزشگاه توسعه آسانسور البرز مراجعه نمایید.

نحوه برگزاری کلاس آموزش نصب آسانسور در کرج

آموزشگاه توسعه آسانسور البرز به صورت حضوری، کلاس های آموزشی را برای کارآموزان پویا در شهر کرج برگزار می نماید.
آموزش جامع دوره های آسانسور به طور کامل در این آموزشگاه برای خواهران وبرادارن مهیا می باشد.

در دوره های آموزش نصب آسانسور موارد زیر آموزش داده می شود:

آموزش نصب و راه اندازی قطعات مکانیکی ، آسانسور به همراه متعلقات آن مانند موتور آسانسور گیربکسی و موتور غیر گیربکسی ،پاراشوت، محاسبه و نصب گاورنر، کفشک راهنما، نصب وزنه های بتنی و چدنی ، نحوه درب اتوماتیک و لولایی ، نصب ریل آسانسور و شستی طبقات و کابین ، نصب تراول کابل، سیم بکسل و دیگر قطعات مکانیکی آسانسور و همچنین آموزش نحوه عیب یابی در این قطعات.

آموزش نصب قطعات الکتریکی آسانسور مانند تابلو های فرمان ، تابلو برق سه فاز، سیسم کشی برقی آسانسور و آموزش نصب دیگر بخش های برقی آسانسور و تعمیرات عیوب عمومی برقی آسانسور.

صدور مدرک آموزش نصب آسانسور

کارآموزان پس از اتمام کلاس های آموزش نصب آسانسور ، مدرک مربوطه توسط آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای دریافت خواهند کرد.

هر کارآموز مدرک معتبری که حاوی ریزعملکرد و میزان نمرات کسب شده وی می باشد را دریافت می نماید.

آموزش نصب آسانسور در کرج

لازم به ذکر می باشد که مدرک فنی حرفه ای توسط سازمان فنی حرفه ای ارائه می شود و منوط به شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای می باشد.

برگزاری دوره آموزش نصب آسانسور در کرج

کلاس های آموزش نصب آسانسور بصورت عملی می باشد و تمامی اجزای آسانسور به صورت عملی توسط اساتید اموزش داده می شود.

در کلاس های آموزش نصب آسانسور در آموزشگاه توسعه اسانسور البرز،کارآموزان نیز به صورت عملی آنچه را که می آموزند تمرین می کنند.

این آموزشگاه تمام سعی خود را بر این گماشته است که کارآموز بصورت ماهرانه مطالب را فرا گیرد

تا بلافاصله پس از پایان دوره های آموزشی ورد بازارکار شود و بتواند جزو بهترین ها در صنعت نصب آسانسور و یا تعمیر آسانسور گردد.

تمامی اجزای آسانسور از تابلو های فرمان آسانسور (مانند: آرمان فراز، آریان، داتیس و … )، تابلو برق سه فاز و دیگر تابلو های آسانسور تا کابل های بخش های مختلف آسانسور، موتور آسانسور گیربکسی و غیر گیربکسی و… و در واقع کلیه قطعات الکتریکال و مکانیکال آسانسور در دوره نصب آسانسور آموزش داده می شود.

پس از اتمام کلاس های آموزش نصب آسانسور شما یک فرد ماهر برای این حرفه خواهید شد.

آموزش حضوری نصب آسانسور در کرج

کلاس های آموزش نصب آسانسور (Elevator) به صورت منظم توسط آموزشگاه برنامه ریزی می گردد و قبل از شروع دوره، ساعت های برگزاری به کارآموزان اطلاع داده می شود.

آموزش آسانسور در کلاس ها به شیوه ی زیر برگزار می گردد:

در این کلاس ها تمامی مطالب مرتبط با نصب آسانسور، عیب یابی آسانسور، تعمیر آسانسور و همچنین سرویس و نگهداری آسانسور را در پنج مرحله بطور کاملا عملی آموزش داده می شود.

آموزش نصب آسانسور

در طول دوره آموزشی مباحث زیر مورد آموزش قرار داده می شود:

آموزش محاسبه و نصب آهن آلات آسانسور و لیست آهن آلات مورد استفاده در انواع آسانسورها

آموزش محاسبه و نصب درب طبقات و ریلهای راهنمای کابین و کادر وزنه

آموزش نصب و راه اندازی قطعات مکانیکال آسانسور؛ به علاوه تمامی متعلقات آنها از جمله، موتور گیربکس آسانسور و موتور گیرلس آسانسور ، نصب وزنه های بتونی و چدنی ، نحوه نصب و تنظیم دقیق دربهای اتوماتیک و لولایی ، نصب و تنظیم پاراشوت، نصب گاورنر، کفشک راهنما و…

آموزش نصب قطعات الکتریکی آسانسور از جمله تابلو برق سه فاز ، سیم کشی برقی آسانسور، تابلو های فرمان، نصب شستی طبقات و شستی کابین و مدارهای سری استپ و…

 

دوره اموزشی نصب آسانسور در کرج

کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش نصب آسانسور، از پشتیانی شرکت در نصب ، تعمیرات ، عیب یابی ، تأمین قطعات و … برخوردار می شوند.

اشتراک مطالب در: